KABLOSUZ GARSON ÇAĞRI SİSTEMİ

Ürün Özeti
   Kablosuz garson çağrı sistemi işletmenizin kalite standardını yükseltmek için hazırlanmıştır.

Ürün Kodu
   DKR - 100

   Fiyat ve referanslarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kablosuz Garson Çağrı Sistemi
   Çok ince ve şık görünümlü

   Kablosuz garson çağrı sistemi, restoran, kafe, bar, gibi yerlerde müşteri memnuniyetini arttırmak, hızlı ve üstün servis hizmetlerinin sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Bu sistemde masalarda yer alan butona basılarak garsona çağrı yapılmakta ve bu çağrı garson çağrı ekranında çağrı sırasına göre görüntülenmektedir. İlgili masanın numarası görüntülenirken kısa bir süre sesli ikaz vermektedir. Sesli ikaz çağrılar silinmediği takdirde 2  dakika sonra tekrarlanmaktadır. Gelen çağrılar alıcı ünite üzerindeki sil butonuna basılarak veya çağrı yapılan noktadan silinmektedir. Alıcıda son çağrı büyük displaylerde ondan önceki 3 çağrı da küçük displaylerde görüntülenmektedir. Ekranda görünen masadan tekrar çağrı yapılırsa ilgili masa numarası tekrar yanıp sönerek sesli uyarı verilir. Bu görüntülenme süreleri işletmenin tercihi doğrultusunda ayarlanmakta olup istenildiğinde değiştirilebilmektedir.

Avantajları

   Servisin en kısa sürede doğru masaya ulaşması sağlayarak müşteri memnuniyeti arttırılır. Garsonların masalar etrafında dolaşarak müşterileri rahatsız etmeleri engellenir. Müşteriler sipariş vermek ya da hesap istemek için garsonu aramak ya da yüksek sesle çağırmak zorunda kalmazlar. Mükemmel ve hızlı hizmet anlayışınızı güçlendirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde garsonlardan maksimum verim alınır, koordinasyon ve iş akışı sağlanarak daha ekonomik ve verimli bir çalışma ortamı sağlanır.

Kurulumu

   Kablosuz garson çağrı sisteminin montajı her masaya kablosuz garson çağrı verici ünitelerinin yerleştirilmesinden ibarettir. Masalara yerleştirilen verici üniteleri küçük etiketler yardımıyla numaralandırılır.

Çalışma Şekli

   Sistem kurulduktan sonra gelen müşteriniz ihtiyacına göre garson çağırmak için "Garson Çağrı", hesap istemek için "Hesap İste" butonuna bastığında ilgili masa numarası ekranda sesli ve görüntülü olarak görüntülenir. Çağrı ünitesi üzerinde iki tip çağrı butonunun olması garsonun aynı masaya sürekli gitmesini engellemek içindir. Ekranda aynı anda 4 masa numarası görüntülenir.

Diğer Özellikleri

   Garson çağrı sistemi 150 metre çapındaki alanda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. İstendiği takdirde alıcı ünitesi ile senkron şekilde çalışabilen ayrı bir şube ile çağrılar farklı noktalardan da görüntülenebilmektedir. Şube ile merkez alıcı arasındaki haberleşme kablolu olarak sağlanmaktadır. Tüm çağrıların kontrolleri merkez alıcı üzerinden gerçekleşir.

Teknik Özellikleri

   -Bir garson çağrı sistemi ile en fazla 99 masanın takibi yapılabilmektedir.
   -Verici ile alıcılar arasındaki şifreli veri transferi sayesinde, aynı işletmede kullanılacak birden fazla garson çağrı sisteminin birbirini etkilemesi ve çağrıların karışması engellenmiştir.
   -Masalardaki vericiler pil ile çalışmakta olup pil ömrü normal kullanımda 1 yıldır. Pillerin gücünün düşmesi halinde masalardan çağrı yapıldığında zayıf pil durumu alıcı ünitesinde de gösterilmektedir. Böylece pil tükenmesine hazırlıksız yakalanmamış olursunuz.
   -Çalışma frekansı yasal olarak izin verilen 433 MHz dir.

Boyutları
   Alıcı : 15cm x 40cm x 3cm
   Verici : 58mm x 82mm x 27mm

Besleme Gerilimi
   Alıcı        : 12 VDC
   Kumanda: 12 VDC