KABLOSUZ KUYU DEPO KONTROL - KABLOSUZ KUYU KONTROL - KABLOSUZ ŞAMANDRA SİSTEMİ

Ürün Özeti
   -Su kaynağı ile su deposunun birbirinden uzak olduğu yerlerde kablosuz depo-pompa kontrolünde kullanılmaktadır.
   -Tek başına kablosuz kuyu otomasyon sistemidir.
.

Ürün Kodu
   DKR - 230

Genel Özellikleri
   -
Mikrobilgisayar kontrollü kablosuz bir sistemdir.
   -Depo pompa kontrolü için radyo frekansı ile haberleşme tekniği kullanılır. Antenlerin aralarında bir engel olmadığında 10 km ye kadar güvenli iletişim sağlanır. Depo ünitesi ve pompa ünitesi olarak iki kısımdan oluşur.

   -Depo ünitesi: Depo ünitesinde verici modül kullanılır. Seviye algılayıcıdan (şamandıra) gelen bilgiye göre sistemdeki pompa veya pompaları kontrol eder. 220 volt gerilim ile çalışır. Depoda elektrik olmaması gibi durumlarda Güneş enerjisi ile çalışması için güneş pilli besleme sistemi kullanılır.

   -Pompa ünitesi: Cihaz üzerinde kuru kontak çıkışı bulunmaktadır. Yüksek güvenlikli elektronik ve yazılım koruması sayesinde dışarıdan gelecek herhangi bir sinyalle kesinlikle çalışmaz..

   -Anten ünitesi: Verici (Depo) anteni özel bir yapıya sahiptir. Alıcı antenle verici anten birbirine yönlendirilmelidir. Antenler birbirini gördüğünde haberleşme mesafesi 10 km. üzerindedir.

   -Aktarıcı ünitesi: Kontrolü yapılacak yerlerin arasında dağ tepe gibi engeller varsa aktarıcı (Repeater) ünitesi kullanılır. Aktarıcı sistem güneş paneli ile çalışmaktadır. Mevcut mesafeyi en az iki katına çıkarmaktadır.


Boyutlar
   Antenler hariç
   Depo ünitesi   : 85 x 160 x 60mm
   Pompa ünitesi : 85 x 160 x 60mm

Besleme Gerilimi
   220 VAC